На два тижні черкаські школи перетворились на оздоровниці

Відпочинок у школі. По закінченню навчання для черкаських учнів відкрили двері шкільні табори. 26 міських шкіл перетворилися на тимчасові оздоровниці. Два тижні юні черкасці лише розважаються, ходять на екскурсії, збалансовано харчуються та сплять. І головне: у жодному випадку не згадують про навчання. Чи до вподоби нашим дітлахам такий літній відпочинок – цікавилися наші кореспонденти. Далі дивіться сюжет із циклу «Просто літо».

Поки одні дітлахи граються в себе у дворі, інші відвідують шкільний табір. На два тижні приміщення 26 черкаських шкіл перетворились на тимчасові оздоровниці. Нині у шкільних таборах відпочиває 1250 дітей із першого до сьомого класу. Відпочинок у стінах школи – чудова альтернатива дороговартісному перебуванню на морі чи в санаторії. Працюють табори лише в будні. З 9 ранку до 5 вечора. Щодня тут лише відпочинок, суцільні розваги та жодної згадки про навчання. Через організований педагогами-вихователями відпочинок нудьгувати дітям не доводиться.
Вікторія Фанталіна, начальник пришкільного табору «Барвінок» при ЗОШ № 17: «Старші займаються меншими. Ми даємо їм можливість проявити себе вожатими».
Окрім розваг, оздоровлення у пришкільному таборі передбачає, насамперед, збалансоване харчування. Дітей годують тут двічі на день. Дають сніданок та обід.
Відразу після обіду – дві години денного сону. Аби забезпечити дітям відпочинок, класні кімнати переобладнали на спальні. Тут замість звичних парт – розкладачки. Шкільними таборами не менше за дітей задоволені батьки.

Наталія, мама школяра: «Дитина нагодована, з нею погуляють. Вона відпочиває з друзями, це краще, ніж сидіти вдома літом».
Пришкільні табори працюють за кошти батьків. За відпочинок дитини доведеться платити по 20 гривень на день. До цієї суми ще варто дорахувати витрати на відвідування культурно-розважальних закладів – це ще близько сотні. А ось категорійні діти відпочивають у таборах за кошти міського бюджету. Цього року, кажуть чиновники, кількість пришкільних таборів значно збільшилася.
Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики МВК: «Ми дуже хвилюємося за створення належних санітарно-гігієнічних умов. Ми дуже велику увагу приділяємо створенню належних умов».
Із цим поки що все в порядку, кажуть робітники санепідемстанції.
Лора Коваленко, завідувачка відділення гігієни дітей та підлітків Черкаської міської СЕС: «Щоб була холодна та гаряча вода, каналізація, приміщення для сну, щоб були ігрові кімнати».
Працюватимуть пришкільні табори до 22 червня.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net