На Черкащині за життя борються зо три сотні онкохворих дітей

На Черкащині за життя борються зо три сотні онкохворих дітей. З року в рік їхня кількість зростає щонайменше на 15%, констатують медики. А лікування вкрай виснажливе: й емоційно, й фінансово. Нагадати громадськості про їхні проблеми до Всесвітнього дня онкохворої дитини вирішив черкаський фотограф Ігор Єфімов. Він спільно із місцевими благодійниками влаштував незвичну фотовиставку. Бачили світлини й наші кореспонденти.

Сумні стіни лікарні й не менш сумні фото на них. Черкаський фотограф Ігор Єфімов тут влаштував особливу фотовиставку. На кожній світлині – дитячий біль.

Ольга, відвідувачка виставки: "Він передав повністю біль, страх, як батьків, так і батьків".

Ледь стримує сльози і Богдана. Дівчина уважно вдивляється у кожний фотознімок.

Богдана, відвідувачка виставки: "Тут видно боротьбу за життя. І це все дуже складно. У такі моменти ми розуміти маємо, що життя дорогого вартує".

Усього тут більше півсотні робіт. І жодної постановочної. Емоції такі, аж серце стискає. Автор фотографій зізнається: робити їх було вкрай важко.

Ігор Єфімов, фотограф: "Я намагаюсь показати життя яке воно є. Я хочу показати життя, ким вони живуть. Я не намагаюсь вихвачувати якусь емоцію чи згущати фарби, як кажуть".

Кожен із цих малюків має шанс на одужання, кажуть онкологи. Для цього треба лишень людська небайдужість та належна підтримка держави.

Ірина Іванова, завідувачка Центру дитячої онкології та гематології: "Мы не Боги. Во всем мире умирают дети от онкологии. Но даже 60-70 процентов выздоровевших детей – это наша победа".

Фотовиставка буде мобільною. За тиждень її планують показати в інших лікувальних закладах міста.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net