На Черкащині волонтери назбирали 70 тисяч гривень дітям, хворим на цукровий діабет

Разом ми – сила. На Черкащині волонтери назбирали 70 тисяч гривень. За ці кошти допомогли дітям, хворим на цукровий діабет. Акцію вже вшосте проводив благодійний фонд «Серце до серця». Волонтери в усіх регіонах України збирали кошти на інсулінові помпи. Найбільше небайдужих у Вінниці. Там зібрали майже півмільйона гривень. Тему продовжить Наталя Кириленко.

Сашко на інсуліновій голці понад півроку. Хлопчик захворів на цукровий діабет, коли йому не було ще й двох років.
Ольга Клименко, мати: «Він почав багато пити і багато мочитися. Наша мама сказала терміново здати аналіз. Ми здали, не встигли додому доїхати, як нас відправили вже в лікарню, бо в нас в сечі був цукор».
Таких діток, як Сашко, на Черкащині дві сотні. Небайдужість до біди тих, кого не оминула тяжка недуга, виявили волонтери всеукраїнського фонду «Серце до серця». За два тижні вони зібрали майже 70 тисяч гривень. Як і обіцяли, за них купили інсулінові помпи. Та зібраних коштів вистачило лише на дві. Вручили помпи найменшим хворим.
Надія Нестругіна, дитячий лікар-ендокринолог: «Я по-доброму заздрю Вінницькій області. Там зібрали півмільйона гривень. Коли я заповнювала документи на 2 помпи, а мої колеги отримували по 17-18, то я розуміла, що нам необхідно в наступному році залучити ще більше волонтерів».
Нині державної допомоги дітям, хворим на цукровий діабет, не вистачає. А такі прилади, як інсулінові помпи, вкрай необхідні малюкам, які потребують мінімальних доз ін’єкцій.

Катерина Бартецька, заступник голови правління благодійного фонду «Серце до серця»: «Ці 2 помпи – це маленький крок до кращого життя дітей, хворих на цукровий діабет».
Цей «крок» міг бути і більшим, говорять волонтери. Нарікають: достукатися до усіх черкащан не вдалося.
Надія Нєстругіна, дитячий лікар-ендокринолог: «В основному здавали по 2-3 гривні пенсіонери, а заможні люди просто відверталися».
Наступного року організатори знову збиратимуть кошти на інсулінові помпи. Сподіваються, небайдужих людей до проблем хворих на цукровий діабет діток буде більше.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net