На Черкащині відбувся земельний аукціон: лот-ділянки, зарезервовані для бійців (ВІДЕО)

Земельний аукціон ледь не зірвали учасники АТО у селі Піщана, що на Черкащині. Керівництво ОТГ вирішило віддати у дострокову оренду наділи, які були зарезервовані для бійців. Дозвіл на розробку проєктів на ці ділянки видав обласний Держгеокадастр ще у минулому році. Проте на етапі оформлення документації землею розпорядились по своєму та передали у власність громади.

Олег Клочок демонструє документи на землю, які виготовили його побратими. Там і накази на розробку проєктів, і самі проєкти, проте – не затверджені. За кожен проєкт ветерани платили власні кошти, а це – щонайменше – 3 тисячі гривень. Усі подані заяви до Піщанської сільської ради були проігноровані: офіційної відповіді ніхто не надав, коментувати цю ситуацію сільський голова відмовився

Уповноважений Всеукраїнської ради ветеранів стверджує, що така тенденція після передачі земель в ОТГ майже по всій країні. Бійці проплачують розробку проєктів, а керівництво громад забирає зарезервовані ділянки. За їхніми підрахунками атовці втратили на документацію понад 300 мільйонів гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net