На Черкащині успішно долають наркоторгівлю

Майже тисячу злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків і психотропних речовин, виявили черкаські міліціонери за 7 місяців цього року. Також працівники УБНОНу викрили чотири сотні фактів незаконного зберігання дурману. За неправомірні дії до кримінальної відповідальності правоохоронці притягнули 500 осіб. Серед здобутків борців із незаконним обігом наркотиків – перекриття міжнародного наркоканалу з Польщі, а також викриття наркотрафіку Кіровоград – Черкаси.

Лише за 7 місяців оперативники УБНОН ГУ МВС у Черкаській області зафіксували близько тисячі злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків і психотропних речовин. За фактом порушень зловмисників притягнуто до кримінальної відповідальності, а також накладено арешт на їхнє майно.
Андрій Петренчук начальник УБНОН ГУ МВС у Черкаській області: «Впродовж 7 місяців 2010 року проводились заходи щодо накладання арештів на майно наркоторговців. Загальна сума 1 млн. 577 тис. грн. У минулому році за аналогічний період ця сума становить 375 тис. грн.».
Серед основних досягнень, каже Андрій Петренчук, – викриття міжнародного наркоканалу з Польщі та зупинка великого наркотрафіку Кіровоград – Черкаси. Приміром, у Кіровограді в одній із аптек незаконно продавали «Димедрол», «Трамадол» та інші сильнодіючі препарати, заборонені для вільного продажу законом.

Артем Труба, заступник начальника УБНОН ГУ МВС України в Черкаській області: «До складу злочинної групи входили власниця аптеки, яка під свої дозвільні документи здійснювала офіційну закупівлю сильнодіючого лікарського засобу «Димедрол». Також входила продавець вказаної аптеки й особа, яка здійснювала розповсюдження лікарських засобів на території вказаних областей».
За цим злочинним угрупуванням оперативники стежили півроку. Спочатку до рук правоохоронців потрапив наркозбувач.
Під час операції правоохоронцям вдалось вийти і на інших учасників злочинного угрупування – власницю аптеки та особу, яка безпосередньо здійснювала незаконний продаж препаратів. Під час обшуку місць проживання та ведення господарської діяльності УБНОНівцями вилучено 11 500 пігулок сильнодіючого «Димедролу» та 700 пігулок препарату «Запікон». Також виявлено кошти, здобуті від злочинної діяльності, в сумі понад 5000 гривень. Проти злочинців порушили кримінальну справу за статтею 321 КК України, що передбачає позбавлення волі від п’яти до восьми років.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут