На Черкащині регіонали зрікаються посад – хто примусово, хто із власної волі

На Черкащині регіонали зрікаються посад – хто примусово, хто із власної волі. Заяви про відставку вже написали голови Чигиринської та Звенигородської районних рад. А в Корсуні та на Звенигородщині взагалі заборонили «Партію регіонів» та «Компартію». Детальніше – в нашому огляді.

У Лисянці місцеві жителі покарали керівницю районного штабу «Партії регіонів» Зою Михайлюк. Її обстригли й облили зеленкою. А потім ще й обмотали партійним прапором. Лисяни звинувачують жінку в гуртуванні тітушок на столичний Євромайдан і вербуванні людей на провладні мітинги. – У людей, у народу лисянського, проси пробачення. Будемо гнать із Лисянки!!!

На Чигиринщині регіонали зрікаються свої посад. Першим заяву на звільнення написав голова райдержадміністрації Олександр Цисаренко. На це він наважився після перемовин із активістами місцевого Майдану, які несподівано завітали на партійні збори.

– Я вас просив на минулій сесії, що вийдіть із бандитського формування. Не вийшли! Чекали поки людей повбивають?!

– Я звільняюся, прошу звільнити мене з роботи!

– Приймаємо! Слава Україні! Героям Слава!

Написати заяву на звільнення пообіцяла й голова Чигиринської райради Ганна Совгира. Щоправда лише 25 лютого на позачерговій сесії.

– Я сказала, складу свої повноваження, але не тут, а перед депутатами.

Хвиля протестів докотилася до Звенигородщини та Корсуня. Там заборонили діяльність «Партії регіонів» і «Компартії». Також міськрада Корсуня минулої п’ятниці ухвалила рішення про демонтаж пам’ятника Леніну. Це привселюдно зробили того ж дня.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net