На Черкащині побоюються "рейдерських" жнив (ВІДЕО)

Замість серпа – автомати. На Черкащині побоюються "рейдерського" жнивування. Нагадаю, минулоріч на Чорнобаївщині за врожай боролися зі зброєю. Запобігти таким взялися обласні владці. До чого змовилися, далі – Ірина Малюкова.

На цьому полі на Чорнобаївщині минулоріч врожай збирали зі зброєю. Бо його не могли поділити два місцеві підприємства. До жнивацьких "розбірок" залучили й громадські організації. Цьогоріч, кажуть, історія повторюється. Щоправда, у кожного власника своя версія.

Ігор Романов, директор агропідприємства: "Були спроби силового захвату. У двох цих випадках були представники організації, які себе асоціюють із організацією "Воїнів АТО"

Олег Носенко, голова наглядової ради агропідприємства: "Загнали свої і почали прибирати наші поля. Вони були озброєні. Ми ніколи зброю ні проти кого не піднімали".

"Гасити" конфлікт узявся тамтешній керманич району. Непримиренних він посадив за стіл переговорів.

Сергій Джоболда, голова Чорнобаївської РДА: "Усе-таки домовилися, що на період збирання ранніх врожаїв буде накладено мораторій на будь-які дії із відчуження, передачі, захоплення і таке інше."

Та цього мало, каже головний самооборонівець області. Бо ж допомагати розв’язувати конфлікт усе частіше запрошують АТОвців. Зі зброєю.

Олег Скалько, голова ГО "Самооборона Майдану": "Чтобы у нас такое Закарпатье не происходило и ребята, которые возвращаются, ничего не делали, они здесь должны видеть норму закона. Прошлый год: избивали человека, отбирали предприятие. Если я начну перечислять все, с чем к нам приходили. Милиция в Чернобаевском районе ничего не делает. Вместе с прокуратурой. Я делаю официальное заявление."

Клопотати за врегулювання ситуації взявся обласний керманич. Для цього зібрав головних силовиків області. Кожному – низка завдань. Найперше – позбутися не облікованої зброї. Уже за добу.

Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА: "Протягом доби всю не обліковану зброю здати в УМВС. Я маю всі можливості й права звернутися до Генерального штабу й задіяти ще відповідні підрозділи територіальної оборони."

Чи виконають силовики завдання, покажуть уже прийдешні жнива. Та військові заспокоюють: на Черкащині збройного збору врожаю не допустять.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net