На Черкащині найбільшу кількість голосів набрала Юлія Тимошенко

Вибори Президента-2010 відбулися. Згідно з даними Центрвиборчкому, на Черкащині в першому турі президентських виборів проголосував 61 % виборців, це майже 367 тисяч черкащан. В Україні цей показник становить 63 %. Найбільшу кількість голосів у регіоні набрав кандидат у Президенти Юлія Тимошенко. На другому та третьому місті опинилися Віктор Янукович та Сергій Тігіпко відповідно. Понад 2-а % черкащан не підтримали жодного кандидата. Про перебіг президентських виборів у Черкасах розповідає кореспондентка ВІККА-НОВИН Марина Лук’яненко.

Усі 1106 дільниць черкаського регіону у день голосування відкрилися, як і годиться, о восьмій ранку. А вже об 11-ій на одну з ДВК, аби проголосувати, прибув очільник області Олександр Черевко з родиною.
Не менш людно і на менш популярній серед представників ЗМІ та влади дільниці № 38. Тут пік активності виборців припав на обідній час. Частина з них обурена тим, що у списках ані їхніх імен, ані прізвищ не виявилося.
Аналогічні проблеми – зі списками та явкою – і на виборчій дільниці № 54. Станом на першу годину тут проголосувало близько 30 % виборців.
Голосували цього дня і вдома, і на спеціалізованих дільницях. На Черкащині їх 6. По одній у слідчому ізоляторі, виправній колонії та чотирьох лікарнях. Найактивніше тут голосували зранку та пообіді.

У суді, тим часом, утворилася довжелезна черга до ксероксу. Ті, хто не знайшов себе у списках та вирішив поновити своє право голосу через суд, а їх виявилося чимало, обурені такою організацією виборчого процесу. Зазвичай процедура поновлення права голосу виборця через суд триває близько півгодини. Однак, зважаючи на величезний потік бажаючих, процес затягнувся подекуди аж до трьох годин.
Ще одна проблема, з якою зіткнулися і виборці, і члени ДВК – так звані «мертві душі» у виборчих списках.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут