На 25 мільйонів гривень податкові міліціонери Черкащини поповнили держбюджет

На 25 мільйонів гривень податкові міліціонери Черкащини поповнили держбюджет. Вони розкрили 79 економічних злочинів, припинили діяльність одного конвертаційного центру та вісім фіктивних фірм. Це результати роботи податкових міліціонерів Черкащини за півроку. Більше – в сюжеті.

Упродовж півроку податкові міліціонери плідно працювали. Вони розкривали економічні злочини, а також боролися з недобросовісними платниками. До суду спрямували 18 кримінальних справ, із них 7 щодо ухилення від сплати податків.

Сергій Вінник, перший заступник голови, начальник управління податкової міліції ДПС у Черкаській області:

Податкові міліціонери припинили діяльність одного конвертаційного центру та восьми фіктивних фірм. За півроку через недобросовісних черкащан державна скарбниця недоотримала майже 22 мільйони гривень. Проти зловмисників порушили кримінальні справи. Утім радує, продовжують міліціонери, що більшу частину коштів уже відшкодовано.

Сергій Віннік, перший заступник голови, начальник управління податкової міліції ДПС у Черкаській області:

На цьому співробітники Податкової не зупиняться. Вони вже визначили для себе напрями для подальшої роботи. Кажуть, особливу увагу звернуть на податкові злочини, пов’язані з використанням новітніх технологій, так звану кіберзлочинність. Також службовці посилять контроль витрат держбюджету та спільно з Нацбанком встановлюватимуть перепони для незаконного виведення валюти за кордон.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net