Наївне олів’є на старих дверях

Він не любить, коли ним захоплюються, не вступає до «спілок талантів», не збирає нагород. Надзвичайно скромний і настільки ж талановитий черкаський художник Олександр Шепеньков. Місту представлена чергова виставка його картин, телеглядачам дещо більше – світ, в якому живе і творить автор. Далі – сюжет із циклу «Черкащина має талант».

У невеличкому залі обласного художнього музею зібралося чимало шанувальників живопису. Молодь, художники, інтелігенція. Усім кортить побачити нові роботи черкаського художника Олександра Шепенькова. У свої 47 митець нараховує усього кілька персональних виставок. Скромний художник не звик популяризувати свій талант. Тож директор закладу радіє: нарешті черкасці знову можуть побачити оригінальні картини земляка.
Ольга Гладун, директор обласного художнього музею: «Я пригадую його акварелі – ніжні, дещо сумні. Сьогодні його роботи позитивні, помітно, що він себе знайшов».
На виставку художник представив 21 роботу. Це яскраві абстракції та глибокі реалістичні картини у популярному, зрозумілому стилі «наїв». Автор активно використовує декор іншими матеріалами. Колеги-митці – у захваті.
Олег Нагорний, художник: «Заметна одна тенденция в его работах – вот этот гротесковый наив, который помогает ему выразить свои философские взгляды».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net