Мрій про мене, мрій

Більшість світлофорних об’єктів міста застарілі. А тому потребують негайної заміни. Так, на сьогодні у Черкасах обладнані 78 світлофорів, та діє з них лише 61. Міська влада навіть провела тендер на побудову двох нових. Однак через брак фінансування розпочати їх будівництво поки що не вдається. Чи зміниться колись ця ситуація – дізнавалися наші кореспонденти.

Більшість черкаських світлофорів експлуатується десятиліттями. А тому часто ламаються і створюють перебої в роботі регулювальної системи.
Григорій Шимко, начальник з організації дорожнього руху: «Справа в тому, що більшість із них як технічно, так і морально застаріли. Контролери, які керують світлофорним об’єктом, тобто регулюють (включають зелений і червоний сигнал), вже працюють більше 20 років, деякі з них більше 30-ти».
Тим часом інтенсивність руху транспортних засобів у місті збільшується, і дороги потребують належного світлофорного регулювання.
Григорій Шимко, начальник з організації дорожнього руху: «Якщо умовно сказати: кожне перехрестя потребує світлофорного регулювання. Тому що інтенсивність транспорту зросла до такої кількості, що без світлофорного об’єкта ускладнюється проїзд і збільшується ризик виникнення ДТП».
Міська влада вирішила змінити ситуацію. Побудувати два нові світлофори на перехрестях Благовісна – Сєдова, та Енгельса – Бидгощська. Провели тендер. Навіть переможців визначили – організації з міста Києва та Дніпропетровська. Ось тільки коштів для подальших дій не вистачило.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net