Мрії про якісне життя

Якісне життя очима дітей. У Черкасах нагороджували переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка під назвою: «Я хочу жити в якісному світі». Мета конкурсу одна – популяризувати загальнодержавний рух за підвищення якості життя. У свідомості дітей, як наймолодших споживачів, має бути уявлення про якісну і безпечну продукцію. Конкурс проходив вшосте, а кількість представлених робіт цього року була рекордною – більше п’яти тисяч.

Цього року у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка під назвою: «Я хочу жити в якісному світі» забажали взяти багато дітей віком від 5-ти до 17-ти років з різних районів Черкащини.

Віктор Білоусов, директор ДП «Черкасистандартметрологія»: «З кожним роком збільшується чисельність дітей. І особливо мене тішить те, що діти навіть з «глибинки» беруть активну участь».

До регіонального конкурсного журі Черкаської області потрапили 128 конкурсних робіт. Серед них вже і визначали переможців. Зробити це було дуже важко: усі роботи виконані на високому рівні, у кожній – відчувався творчий підхід та повнота розкриття теми. Так, найбільшою гордістю цьогорічного конкурсу стала юна художниця Дар’я Жук, учениця Черкаської школи мистецтв, зі своєю творчою роботою під назвою «Знають всі на світі діти – в Україні смачно жити».

Дар’я Жук, переможниця конкурсу: «Я на ній зобразила те, що всі народи рівні і вони можуть об’єднатися за допомогою України за одним столом».

З цією роботою вона здобула перше місце на регіональному рівні і 2-ге на загальнодержавному. Дар’я – щаслива, адже їй вдалося не лише здобути призові місця, але й отримати подарунки.

Дар’я Жук, переможниця конкурсу: «Я ще не дивилася, що мені подарували, в мене ще не було часу. Я так глянула, то там були фарба, папір, – все, що потрібно для малювання».

Окрім нагород та подарунків, на Даринку чекає ще один сюрприз – участь у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України», що проходитиме незабаром у столиці.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут