Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниМозок нової генерації

Мозок нової генерації

- Advertisment -

Розкрити творчий та лідерський потенціал черкаської молоді прагнуть міські чиновники. У Черкасах стартував проект під назвою «Завтра – лідер сьогодні». Така програма, на думку чиновників, допоможе розкрити творчий та лідерський потенціал черкаської молоді. Адже саме молоде покоління повинно змінити наше життя на краще. Вони повинні принести з собою нові ідеї.

Проект «Завтра – лідер сьогодні» створений з метою, щоб діти проявили свої лідерські завдатки, висловити нові ідеї, а також отримали досвід. У межах цього проекту дітям буде запропоновано попрацювати в дев’ятьох різних галузях суспільного життя. Після так званого режиму тренінгів учні мають розробити пропозиції, адже на них покладають усі надії.
Подібні проекти вже давно діють за кордоном. Сергій Одарич запропонував учням декілька ідей, над якими вони мають поміркувати.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Перша ідея полягає в тому, що місто Черкаси не має власного бренду: що це за місто, з чим воно асоціюється , яким воно має бути».
Також молодь шляхом «мозкового штурму» має розробити довідник під назвою: «Як жити в Черкасах?» Він має містити правила комфортного життя, з врахуванням усіх особливостей черкаської громади. Також у мерії планують продовжити практику стажування обдарованої молоді у підрозділах міськвиконкому і навіть на посаді міського голови.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Я думаю, що ми в травні цього року проведемо експеримент і діти будуть виконувати обов’язки міського голови. Тим більше, що у нас в травні вибори, я думаю, що я буду в передвиборчій відпустці».

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах провели в останню путь військового: відійшов у вічність Олександр Савченко

Олександр Савченко народився в Черкасах. Після завершення 9 класів у ЗОШ №21 вступив до ПТУ №15, де здобув професію...

Черкаських підприємців намагаються ошукати шахраї

Черкаських підприємців атакують шахраї. Вони надсилають фейкові листи та повідомлення нібито від імені керівництва обласної податкової. Про це попереджає...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас