Мороз та опади підкрались до комунальників

Мороз та опади, як і зазвичай, підкралися непомітно до черкаських комунальників. Дороги та тротуари майже скрізь вкрилися льодовими полями. Поки влада шукає виправдання своїй нездатності впоратися зі стихією, а підприємці проігнорували свій обов’язок прибрати прилеглу територію, черкаські травматологи збирають врожай переломів кісток та забоїв. Щодня до черкаського травмпункту приходять більше сорока осіб. А після відлиги, яка прийшла цими вихідними, лід вкрився шаром води, перетворивши вулиці на гіпернебезпечну ковзанку. Тож клієнтів у травматологів, напевне, ще побільшає. Стандартні питання – хто винний та що робити – ставила Світлана Пічугіна. Далі – спеціальний репортаж.

Цьогорічна зима вправно випробовувала черкащан на міцність. То холодом, то відлигами, то небаченими вже кілька років інтенсивними опадами. Один з неприємних наслідків – ожеледиця. Льодовими полями вкрилися тротуари, прибудинкові території та дороги. Городяни говорять: такої ковзанки не бачили вже давно. Таке враження, що прибиранням вулиць цьогоріч особливо не переймався ніхто.
Тротуари біля різноманітних закладів, згідно з міськими правилами у Черкасах, від снігу та льоду мають прибирати власники. Більшість з них цьогоріч проігнорувала свій обов’язок. Хоча, за словами заступника керівника муніципальної інспекції Ольги Швець, ще на початку зими вони розіслали 360 нагадувань підприємцям.
За невиконання міських правил передбачений штраф. Їх виписали вже більше сотні. Проте сума у 50-100 гривень недобросовісних підприємців не лякає.

Із ожеледицею на дорогах та прибудинкових територіях мають боротися комунальники.
Олексій Леонов стверджує, що на боротьбу з ожеледдю вже використано 5 тисяч тонн соляно-піщаної суміші. Де саме використовували – не уточнює. Додає – вчасно прибрати сніг та лід завадила також криза. Комунальники заборгували за пальне 150 тисяч гривень.
Поки чиновники виправдовуються, а підприємці ігнорують свої обов’язки, лікарі збирають врожай травм.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут