Молоді дизайнери презентують

Вони проектують оригінальні та функціональні дитячі візочки, автомобілі майбутнього для перевезення морозива, малюють на стінах дивних космонавтів і сучасних лісових мавок. Вони – це творці майбутнього, а точніше – студенти кафедри дизайну ЧДТУ. У Художньому музеї відкрили спільну виставку випускників цього навчального закладу. Свої роботи на ній представили студенти 5 дизайнерських напрямків. Далі – в сюжеті.

Віктор Афонін, доцент кафедри дизайну ЧДТУ: «Дизайнер – це раціонально мислячий художник, адже художники бувають різні. У нас же художники конкретно знають, що вони роблять і чітко йдуть до своєї мети».
Свого наукового керівника в цих міркуваннях підтримує випускниця кафедри дизайну ЧДТУ Інна Рогуль. Дівчина – авторка ось цих постерів філософії. Вона – дизайнер від Бога, зізнаються викладачі. Адже Інна вміє дуже тонко відчувати та творчо зображати на полотні зміни, що відбуваються в сучасному незрозумілому світі.
Інна Рогуль, випускниця кафедри дизайну ЧДТУ: «Я вирішила звернути увагу людей на власну культуру, порушити проблему екології душі: цінність здоров’я, сім’ї, цінування власної традиційності».
А от справжній дизайнер одягу має зрозуміти душу людини. Його завдання – з’ясувати, ким себе відчуває його клієнт.
Оксана Лагода, доцент кафедри дизайну ЧДТУ: «Дизайнер одягу – це людина, яка вміє подати якусь раціональну ідею щодо того, який вигляд повинна мати інша людина, що можна одягати, що взувати, який make-up, все це власне вирішує дизайнер».

Найголовніше – кожен дизайнер має бути сучасним, креативним і не стояти на місці. Роботи саме таких енергійних і перспективних дизайнерів й представили на спільній експозиції в Художньому музеї. На виставці випускники ЧДТУ презентували свої роботи у графічному, промисловому дизайні та у сфері художнього моделювання одягу.
Наталя Романенко, завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ: «Відтворюють різні сторони життя – як суспільні, так і історичні. А ще – вони бачать проблемні сторони життя».
На майбутнє дизайнери обіцяють розширити тематику презентованих робіт. У навчальному закладі планують запровадити ще кілька дизайнерських спеціалізацій.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net