Мобільний День молоді

У День молоді в Черкасах традиційний фестиваль «DJUICE Адреналін» трансформувався в міжпланетне свято «Телепортація на планету DJUICE 2009» та завершився міжгалактичним концертом гурту «Бумбокс».

Для тих, хто бажав спробувати себе в ролі космічного мандрівника всесвітами планети DJUICE, на початку заходу мобільний молодіжний бренд провів «КОСМО-КВЕСТ», участь в якому взяли команди найактивніших абонентів. Усі перешкоди в змаганнях команди долали з використанням сучасних телекомунікаційних послуг: кожний із етапів змагання мав свої секрети, розгадати які можна було лише за допомогою корисних інструментів планети DJUICE, серед яких послуги «Знайди мене», «Музінфо», wap-доступ до інтернету. А всім знайома та улюблена послуга «Діджингл», як і зазвичай, перетворювала очікування на задоволення. Не забули учасники «КОСМО-КВЕСТУ» і про SMS- та MMS-послуги, які вони активно використовували задля досягнення головної мети, – перемоги у «КОСМО-КВЕСТІ».
На планеті DJUICE сюрпризи ніколи не закінчуються: безкоштовні Ді-Джингли, мобільні ігри, найкраща якісна музика в подарунок та безліч розваг.
Ввечері всі учасники «КОСМО-КВЕСТУ» разом із багатотисячною аудиторією абонентів DJUICE, що завітали на святкування Дня Молоді, відпочивали під уже знайомі мелодії та пісні черкаських рок-гуртів. Та це лише був початок перед космічним стрибком на планету DJUICE, де

молодь змогла насолодитись виступом гурту «Бумбокс». Побачити і почути концерт улюбленого гурту присутні змогли за допомогою прямої супутникової трансляції, яка забезпечила телепортацію молоді та гурту «Бумбокс» на планету DJUICE у чотирьох містах України, об’єднавши їх одним драйвом та космічними емоціями.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net