Митній службі – 20 років!

Понад 700 представників 27 митниць і центрального апарату Держмитслужби, а також випускники Академії митної служби України відзначали 25 червня свято 20-річчя свого відомства. Саме цього дня 1991 року Верховна Рада ухвалила закон «Про митну справу в Україні». А пізніше – 12 грудня цього ж року – постанову «Про введення в дію Митного кодексу України». Під час ювілею підбивали підсумки та планували майбутню роботу й черкаські митники. Детальніше – в сюжеті далі.

Наталя Нікітіна, працівник Черкаської митниці: «З дитинства подобалася форма, в мене всі служили. Не жалкую, що маю таку професію. Я закінчила юридичний факультет, зараз працюю у відділі правового забезпечення та можу реалізувати свої знання на практиці».
Наталя свідомо обрала свою професію. Тому для неї, як і для решти працівників Черкаської митниці, це свято – одне з найважливіших у житті. Митники пишаються: 20-та ювілейна річниця створення митної служби України – значуща подія в житті кожного її працівника. І водночас певний підсумок. Його результатом сьогодні є стабільна та злагоджена робота Черкаської митниці, наповнення бюджету й активний перехід на систему електронного декларування.
Анатолій Рибак, заступник голови Черкаської ОДА: «20 років – це вже історія. Досвід і успіх відіграють вагому роль у розвиткові української державності».

Валентин Ковальський, начальник Черкаської митниці: «Хочеться сподіватися на розуміння суспільства того, що щоденна праця митників є цікавою для широкого кола людей, адже митна справа так чи інакше стосується кожного громадянина».
А ще, зауважують митники, ця робота не лише цікава, але і складна. Адже щодня її працівникам доводиться захищати економічну незалежність країни.
Сергій Федорук, головний інспектор відділу митного оформлення №2: «Робота складна та відповідальна, бо кожен інспектор відповідає за ті функції, які на нього покладені».
За відповідальну та плідну роботу цього святкового дня найкращих працівників Черкаської митниці відзначили грамотами та преміями. Не забули митники подякувати за допомогу в розвиткові митної справи сумлінним клієнтам і журналістам. Подяку від керівника Черкаської митниці отримали й кореспонденти ВІККА-НОВИН.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net