Неприємне сусідсвто: у Черкасах люди мітингують проти будівництва магазину (ВІДЕО)

Постійний галас, виклики поліції та безлад у дворі – ось, далеко не повний список проблем, які виникають у людей, що живуть поруч з цілодобовим магазином де продають алкоголь. Нещодавно такі магазини прибрали, але на їх місці вже зводять нові. На цьому місьці стояли тимчасові споруди де продавали овочі, фрукти та алкоголь. Зараз тут зводять повноцінний торговий павільйон, однак жителі найближчих будинків не задоволені таким розвитком подій. Вони нарікають, їх думки ніхто не запитував. 

Крім того, люди остерігаються, що у новій торговій точці продовжать продавати алкоголь, а через це страждають жителі найближчих дворів.

Проблемою стає і відсутність хорошої інфраструктури, що перетворює двори на громадські туалети та смітники

Активіст Володимир Чабаненко каже, справа непроста, адже ситуація з документами на будівництво не до кінця зрозуміла. Однак у департаменті архітектури та містобудування Черкаської міської ради кажуть, документи було оформлено правильно та вчасно, а тому підстав не видавати паспорт об’єкта у них не було

Відповідаючи на питання, чи мають право жителі навколишніх будинків впливати на ситуацію з будівництвом, він зіслався на закон.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net