Місто вже святкує

Новорічний марафон стартував у Черкасах першого дня зими. Причому відразу в кількох місцях. У сквері за облрадою запрацював новорічний ярмарок, де можна придбати ялинкові прикраси та сувеніри. А у сквері «Юність» вже ожило казкове містечко з яскравих світодіодних оленів, зайчиків та героїв мультфільмів. Головний атрибут Нового року Черкаси теж отримали. На Театральній площі вже загорілися вогні центральної ялинки міста. Причому першої в усій Україні. Разом з черкасцями початок святкування Нового року в місті відзначала і кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко.

Ялинкові прикраси, іграшки, новорічні сувеніри, костюми та навіть ялинки – все це тепер можна придбати у сквері за облрадою. Ще опівдні тут стартував новорічний ярмарок. Не минуло й декількох годин після відкриття, а продавці вже підраховують виручку. Наторгували з півтисячі. Говорять, тут кожен знайде товар по кишені.
Юлія, продавець: «Найдешевша у нас ось така «верхушечка» новорічна – 11 грн. 66 коп., найбільше коштують ялинки, Дід Мороз – близько 450 гривень».
Новорічний ярмарок ще й тематичний. У декорі – елементи з творів Гоголя. Усе через те, що організатори планують у січні відкрити тут третій щорічний фестиваль льодових скульптур.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Це як новорічне свято «Вечори на хуторі близь Диканьки». Наступний фестиваль буде приурочений творчості Гоголя».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут