Місто без грипу

Міські очільники запевняють: в обласному центрі каліфорнійського грипу теж немає. Станом на сьогодні не зареєстровано жодного випадку інфікування вірусом АH1N1. Рівень захворюваності черкасців на ГРВІ та грип в більш як в півтора рази нижче епідеміологічного порогу. Вже зараз влада вживає запобіжні заходи. Зокрема, чиновники розробляють план подолання дефіциту ліків та марлевих пов’язок в аптеках. Усі спроби менеджерів закупити медикаменти на вихідних не дали результатів. За попередньої інформацією, ліки мають з’явитися у найближчі три дні. Крім каліфорнійського грипу, в Україні є ще три віруси. Вакцини немає лише від свинячого грипу. Тому головний санітарний лікар міста наголошує на необхідності щеплення населення.

Василь Загородній, головний санітарний лікар м. Черкаси: «Враховуючи те, що АH1N1 мутував із цими вірусами та пташиним грипом, то вакцина певною мірою може захистити і від вірусу АH1N1».

З метою недопущення виникнення епідемії грипу, згідно зі статтею 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», призупинено навчальний процес у всіх закладах освіти. Постанова Кабінету Міністрів від 30 жовтня визначила передчасні «канікули» на три тижні. В обласному управлінні освіти і науки повідомляють, що до 5 листопада районні та міські відділи освіти вже складуть плани роботи шкіл, садків та вишів після тритижневої перерви. Надолужувати прогалини у навчальному процесі у 15 робочих днів будуть скороченням канікулярного часу, навчанням по суботах та інтенсифікацією навчання. Останнє загрожує учням появою у їхньому розкладі одного-двох додаткових уроків або ж вивченням двох тем одночасно.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net