Мистецтво у спідньому!

Черкаські художники виступили у «Білизні». Мова йде не про фотосесію у спідньому, а про новий вільний культурний молодіжний проект. Він об’єднав тринадцять художників з Черкас, області та навіть столиці. Презентували його молоді таланти творчо-художньо, поетично та музично. Вогняна фотографія, пінхол, креативний живопис, оригінальна графіка та інсталяція поєдналися в одній залі. Що з цього вийшло – дивіться далі.

Художники зустрічають гостей виставки загадково – сидячи під стіною. Жартують: вони є частиною інсталяції. Далі дивують – помаранчеві кросівки на яскраво-зеленій траві, дивний натюрморт із чашок на підвіконні, пейзаж із човнів та вогняні фото. На всі ці дивні образи художників наштовхнув триденний пленер на місцевій базі відпочинку. Саме так швидко 13 молодих талантів створили цю виставку із дивною назвою «Білизна». Ось він – прообраз чоловіків майже ню.
Богдан Бойко, дизайнер скульптур з проволоки у трусах: «Називається – гра в шахи. Один виграє, інший програє, відповідно такі в них емоції».
Вогняне шоу біля вогнища надихнуло на художній подвиг і Сашка Чорновола. Фотографія, створена за допомогою природної гарячої стихії, таїть у собі приховану магію та філософський зміст.
Олександр Чорновіл, дизайнер: «Ми сиділи біля вогнища, взяли палички, накалили на вогні. І ось, як в цьому смайлику, один водив палкою кругом, інший – двома паличками робив очі. А ось напис труси –

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут