Мистецтво, що лікує

0

“Черкащина – мій рідний край” – таку назву має друга персональна виставка уманської вишивальниці Валентини Бондаренко. Помилуватися мистецтвом можна у Черкаському художньому музеї. Тут представлені портрети славетних черкасців, ліричні пейзажі, натюрморти, зображення тварин. Про енергетику робіт та їхню здатність лікувати – дивіться у сюжеті далі.

Роботи, представлені на виставці, – доробок останніх восьми років життя художниці Валентини Бондаренко з Умані. У простих, на перший погляд, пейзажах тонко передано красу черкаського краю. Теплі, м’які за кольором поєднання, влучно зображають життя простого народу. Окрім того, за словами майстрині, вишивка – це мистецтво, що лікує.
Ніна Клименко, директор Черкаського обласного художнього музею: «Вона каже, що при хворобі люди хапаються за соломинку, а я ухопилася за голку й нитку – і це мене витягло».
Експозиція робіт надзвичайно яскрава, світла, сповнена любові. Вишиті шедеври Валентині Бондаренко домомагають створювати близькі їй люди. Син майструє рамки, дочка купує потрібні нитки та літературу з мистецтва. Тому вишивання – справа сімейна.
Ніна Клименко, директор Черкаського обласного художнього музею: «Вона каже, що в неї немає таких вишивок, які б для неї були близькі й далекі. Вони, як діти. Вони їй всі дорогі».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version