Мистецтво на варті благодійності

Мистецтво на варті благодійності! Близько 10 тисяч гривень на потреби онкохворих дітей назбирала черкаська художниця Тетяна Черевань. Мисткиня ще наприкінці 2012-го випустила календар, ілюстрований її картинами. Про благодійну мету Черевань заявила відразу. Гроші від продажу календарів художниця пообіцяла передати обласному Центру дитячої онкології та гематології. Більше знає Марина Лук’яненко.

Думка створити календар, ілюстрований картинами, в Тетяни Черевань з’явилася ще кілька років тому. Цьогоріч їй це нарешті вдалося. Допомогли втілити мрію художниці в життя Андрій Гончар, друкарня «Прес-інформ» і дизайнер Юлія Кучер. Календар мисткиня створила не для власної втіхи, а з благодійною метою.

Тетяна Черевань, художниця: «Мы хотели в людях пробудить искорку доброты, о которой мы иногда забываем в погоне за чем-то большим, деньгами, выгодой для себя».

У календар увійшли роботи останніх двох років. Їх можна було побачити на останній персональній виставці Черевань у листопаді 2012-го. Благодійну ініціативу мисткині підхопили більше 20 міст: Житомир, Львів, Дніпропетровськ, Херсон, Київ та ін.

Тетяна Черевань, художниця: «Календарь можно купить в киосках города, в Художественном музее, в котором была выставка. Мы также продаем его по интернету. Не только черкасщане заинтересовались нашим календарем, я хожу на новую почту, отправляю, занимаюсь уже 2 месяца только этим проектом».

8 календарів поїхали до Німеччини. А 2 картини, репродукції яких є календарі, нині перебувають на виставці в Монреалі.

Тетяна Черевань, художниця: «Акция наша заканчивается 7-8 января, не смотря на это резонанс продолжается, люди, которые увидели этот календарь у знакомых, родственников, хотят себе такой же. Вот буквально минут через 10 как раз придет такая девочка, которая увидела календарь у подружки и себе захотела такой же».

Натепер завдяки продажу календарів художниця зібрала близько 10 тисяч гривень.

Тетяна Черевань, художниця: «Все деньги, которые мы собрали и еще собираем, передадим Центру детской онкологи и гематологии при Черкасской областной онкобольнице».

Допомогти онкохворим діткам може кожен черкасець. Аби долучитися до соціально-мистецького проекту, потрібно лишень придбати календар Тетяни Черевань у місцях розповсюдження або через інтернет до 7-8 січня.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net