Мистецтво майбутнього!

Доторкнутися до мистецтва майбутнього мають змогу черкащани з 16 по 29 червня у будинку архітектора. Там проходить надзвичайно яскрава виставка робіт художника-концептуаліста Валерія Мальського. Експозиція робіт присвячена п’ятій річниці від дня смерті митця. Організатори та друзі художника запевняють, що хоча на виставці представлено лише 5% робіт, відвідувачі зможуть оцінити надзвичайний талант людини, творчість якої випереджала час.

Яскраві плавні лінії, неймовірні кольори та екстремальні поєднання. Якісний та експериментальний живопис цінуватимуть завжди. За ним – майбутнє. Тут у центрі – ідея твору. Креативні особистості не живуть за стандартами.
Марина Мальська, організатор виставки: «Є люди, які відрізняються від інших, вони усі різні…».
Виставка має назву «Основа». Вона поєднала чимало робіт відомого художника-концептуаліста, який, на жаль, уже помер.

Утім, друзі запевняють: його роботи зможуть виховати ще не одне покоління. Наприклад, оці, на перший погляд, кумедні гуманоїди – це згадка про страшні наслідки Чорнобильської трагедії.
Друзі майстра запевняють: це мистецтво майбутнього. Зрозуміють його цінність лише наступні покоління. Адже Валерій Мальський у своїх творах випереджав час.
Олександр Бондаренко, друг: «У нас ще буде час, щоб відкрити планету Мальського…».

На цій виставці нині представлені лише 5% робіт художника. Весь інший скарб нині перебуває у приватних колекціях в Україні та за кордоном. У майбутньому друзі та меценати планують зібрати більш масштабну колекцію мистецьких звершень великого художника.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net