Міст відкрито!

Автомобільний шлях на лівий берег був закритий 18 днів. За цей час дорожники замінили залізобетонні плити та покриття на проїжджій частині, встановили відбійники. Кошторис – понад 6 мільйонів гривень. Оновлений черкаський міст бачили і наші кореспонденти.

Музика, прапори, юрба людей. Відкриття мосту через Дніпро стало справжнім святом. Незручності, небезпека та народна істерія вже позаду.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА : «На початку підвели залізничники, які не розрахували потреби людей».
Наскільки безпечний та комфортний проїзд чекає на автомобілістів після ремонту мосту -покаже час. Незважаючи на поспіх та виконання робіт у рекорднітерміни (три тижні – при нормативі у два місяці), владці розраховують на довговічність ремонту.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Роботи проходили цілодобово, у дві зміни. Роботи зроблено на совість, достойно і красиво».
На мосту оновили дорожнє покриття, встановили захисну огорожу та замінили залізобетонні плити проїжджої частини.

Бахтіяр Сапаєв, начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області: «Було вибракувано 63 плити, повністю замінене асфальтопокриття, гарантію можу дати тільки на нього, а в якому стані інші плити – покаже час».

Замінені 63 плити складають усього 3 відсотка від загальної кількості, решта, за словами дорожників, – у задовільному стані.
Ірина Гришко, кореспондент:«Поточний ремонт мосту через Дніпро виконали всього за 18 днів. Фахівці прогнозують, що нового покриття вистачить на 10 років. Втім, питання капітального ремонту мосту не знімається. Якщо держава таки виділить 97 мільйонів, необхідних для цього, його закриють на 6 місяців».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут