Міськвиконком не перешкоджав у реєстрації тепловикам

Жителів міста Черкаси продовжує хвилювати доля комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго». Нагадаємо, на останній сесії міської ради депутати ухвалили рішення про передання підприємства в оренду у зв’язку із прогнозованим підвищенням ціни на газ. Колектив підприємства скористався своїм першочерговим правом і сам орендував підприємство. Це викликало хвилю повідомлень у місцевій пресі. Як виявилося, вони не завжди відповідали дійсності. Деталі – у сюжеті.

Колектив «Черкаситеплокомуненерго» зареєстрував юридичну особу. Так, тепловики створили товариство з додатковою відповідальністю. Причому зареєстрували юридичну особу в Черкаському районі, а не в місті. Причина – відмова юридичного відділу міськвиконкому у наданні консультації, а міського державного реєстратора – у реєстрації. Принаймні, так стверджується на сторінках одного черкаського інтернет-видання.
За словами міського державного реєстратора Наталії Святченко, працівники «Теплокомуненерго» справді зверталися 19 січня до неї, просили поради. Вона повідомила їм, що підписи у документі повинні бути завірені нотаріально. Тепловики ж сказали, що папери якраз перебувають у нотаріуса. Після того у міському управлінні державної реєстрації суб’єктів господарювання представників «Теплокомуненерго» не бачили. Тож поширену інформацію про нібито перешкоджання у реєстрації міськвиконкомівські юристи називають неправдивою. Своєї вини у тому, що тепер «Черкаситеплокомуненерго», можливо, сплачуватиме податки у районну скарбницю, а не міську, вони не вбачають.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут