Міських чиновників поменшає

Міських чиновників поменшає. За новою структурою, загальна чисельність мерії складатиме 544 особи. Нині ж у міськвиконкомі, Соснівській та Придніпровській районних радах працює 672 чиновники. Це сьогодні на прес-конференції озвучили керуючий справами міськвиконкому Микола Кудрявцев і депутат міськради Олег Ліходькін. Проект рішення про нову структуру вже схвалив виконком. Наступне слово за депутатами Черкаської міської ради. На сесію міські обранці зберуться 11 серпня. Якщо вони підтримають цей проект, то вже з середини листопада міська владна вертикаль зазнає суттєвих змін. Не буде районних рад, деякі департаменти та управління скоротять. Натомість з’явиться департамент соціального захисту.
Скоротять 80 осіб із райрад і 50 з міськвиконкому.
Микола Кудрявцев, керуючий справами Черкаського міськвиконкому: «Звичайні люди, які отримують субсидії, користуються іншими соціальними пільгами, навіть можуть не дізнатися, що відбулося. Єдине, що для них можуть поміняти, то це бланк того чи іншого документа. Навіть підписи посадових осіб залишаться ті самі».
Олег Ліходькін, депутат Черкаської міської ради, група «Партія Вільних Демократів»: «Треба терміново це ухвалювати, бо це дасть можливість нам заощадити певні кошти. Ні для кого не секрет, що в міському бюджету коштів для оплати праці виконкому не вистачає».
Зміни у структурі мерії стали можливими після того, як Вищий адміністративний суд підтвердив, що рішення міської ради «Про неутворення районних у м. Черкаси рад» чинне. Таким чином була поставлена юридична крапка в питанні існування Соснівської та Придніпровської районних рад.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net