Міністр ЖКГ наказав прибрати сміття

Завершення опалювального сезону, благоустрій територій та реформування житлово-комунального господарства України. Ці питання були винесені вчора на селекторну нараду Міністерства ЖКГ з регіонами. Його новий очільник Олександр Попов запевнив: 2010-й стане роком новацій у житлово-комунальній сфері, жорстко контролюватиметься питання санітарного стану областей. Настанови та обіцянки з наради – у наступному сюжеті.

Перш, ніж надати слово регіонам, новий міністр Олександр Попов повідомив про сприятливу політичну ситуацію щодо вирішення наболілих питань ЖКГ, зокрема впровадження енергоощадливих технологій та створення ОСББ.
Олександр Попов, міністр ЖКГ України: «На сьогодні, маючи порозуміння з керівниками Уряду, відповідними структурами, проведеною консультацією Мінфіну. Можу впевнено сказати, що 2010 рік стане роком активної політики щодо розвитку і реформування галузі ЖКГ».
Найважливіше питання – економіка галузі. У Міністерстві до кінця року розраховують залучити кошти світових фінансових установ. Крім того – впроваджувати інвестиційні проекти з мінімальним терміном повернення коштів. Нинішній стан житлово-комунальної господарства Попов оцінив критично, зауваживши: за часи незалежності це – найкризовіший період галузі, утім запевнив у позитивній динаміці на кінець року.

Олександр Попов, міністр ЖКГ України: «Правительство ставит задание закончить 2010 год показателями 2007 года».
Саме цього року пан Попов вже обіймав посаду міністра. Відтак до травневих свят столиця зобов’язала регіони очистити території міст і селищ від сміття, обладнати місця для відпочинку та підготувати меморіальні комплекси. Залучати до робіт студентів, безробітних та підприємців. За невиконання правил благоустрою – миттєве звільнення з керівних посад. Прозвітуватися ж по ситуації на місцях встигли лише Тернопільська, Миколаївська, Дніпропетровська та Луганська області. Проте кожен регіон має тиждень, аби подати до Міністерства власні проекти та пропозиції щодо вирішення місцевих проблем.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net