Міні-Король і Королева

Короновані особи з’явилися нещодавно в Черкасах. У місті відбувся конкурс краси та талантів усеукраїнського рівня – «Маленький король і королева». 16 учасників із Черкащини та інших областей України віком від 4 і до 18 років змагалися за титул та корону доволі яскраво. Вони демонстрували власні таланти та змінювали один за одним костюми. Призовий фонд вартий таких зусиль, запевняють організатори. Переможці отримають шанс позмагатися за титул найкрасивіших вже на міжнародних конкурсах краси.

Майбутніх королев зустрічають справді по-королівськи. Білий лімузин, червона доріжка, галантні кавалери та пишні сукні. Здається, що дівчата приїхали на справжній бал. Хвилювання в конкурсанток також непідробне. Нервову напругу дівчата знімають жартами та наведенням краси. Біля дзеркала на сцені – мало місця. Натомість блискіток на волоссі та сукнях конкурсанток – більш ніж достатньо. І ось урочиста мить. На сцену дівчат під ліричну мелодію виводять мами. Далі – дівчата вже гарцюють на сцені під народні пісні в українському вбранні, декорованому у сучасному стилі.
А от цей авангардний вихід дещо шокував суддів і присутніх. Костюми для нього конкурсанти зробили з нестандартних матеріалів – паперу, стрічок, квітів.
Цей хлопчина на конкурсі – справжній король. У нього тут навіть немає конкурентів. Владислав – єдиний, хто подав заявку на конкурс краси та не соромиться титулу найкрасивішого парубка. Він знає, хто такий справжній міні-король.

Владислав Поткіч, «Маленький король»: «Справжній король має вміти правильно ставитися до королев, ввічливо, знати, як і коли треба пропустити даму вперед».
Дівчата теж переконані, що справжні королеви також мають володіти певними талантами.
Далі дівчата радували присутніх співом, танцями, виходом у купальниках і бальних сукнях. Організатори заходу радіють: його переможці зможуть поїхати вже на міжнародні конкурси краси.
Ірина Малицька, організатор конкурсу: «В Болгарію, це фестиваль «Сонце, радість, краса», «Міні-міс Україна», «Зірки Чорного моря», тобто цей конкурс відбірковий».
Усі учасники отримали грамоти та подарунки. Особливо ж відзначили судді 5 конкурсантів. Їх нагородили пільговою поїздкою на «Міні-міс Україна». Це – Анна Гнатій, Леся Орленко, Женя Литвиненко, Вікторія Безсмертна, Вікторія Рубченко. Двоє конкурсантів представлятимуть Україну в Болгарії: Владислав та Діана Поткіч.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут