Мільйонне розкрадання: на Черкащині не можуть поділити цукор (ВІДЕО)

На Черкащині не можуть поділити цукор. Все – через судові махінації. Йдеться про державну власність, зокрема – Аграрного фонду. Цукор ледь не викупили приватники, але внесли під заставу. Тепер банк вимагає свою поруку.

На складі цукор. На воротях охорона. Тепер сюди в’їзні лише слідчі. Вони охороняють держвласність. 30 тисяч тонн сипучого кілька днів тому намагалися вивезти з Черкащини. На сполох подало місцеве представництво Аграрного фонду. Бо, кажуть, належить цукор державі.

Людмила Дика, представник ДСБУ Аграрний фонд в Черкаській області: "Приїхали невідомі особи, на автомобілях вантажних і почали відвантажувати цукор. Щоб протидіяти цьому, я звернулася на 102, щоб вони надали допомогу, щоб цей цукор не був розкрадений"

Тоді правоохоронці затримали фури та повернули на склади. В Аграрному фонді переповідають: історія почалась чотири роки тому. Коли цукор-пісок перепродали іншому товариству. Воно сплатило лише завдаток, і оформило кредит під заставу цукру. Через рік – збанкрутіло.

Єгор Сергеєв, юрист ДСБУ Аграрний фонд: "Банк обратился в суд, так как деньги ТОВ "Ольга" возвращены не были. И суд в свою очередь передал все имущество, так как оно было залоговое в пользу Актив-банка"

Фінансові угоди укладалися без участі Аграрного фонду. Вони звернулися до суду. Там перевагу надали банку із дозволом на конфіскацією товару. Представники підприємства говорять: почали з усіх боків бити на сполох.

Єгор Сергеєв, юрист ДСБУ Аграрний фонд: "Нами были сделаны обращения здесь по месту, в Черкассах, нашим представителем. Я, в свою очередь, обращался тоже в милицию. Также был осуществлен звонок на горячую линию прокуратуры черкасской. Для того, что бы хоть каким-то образом предотвратить вывоз сахара, который уже происходил"

Правоохоронці кажуть – про проблему знають. Зараз розслідують незаконне вивезення цукру. Поки ситуація на користь держави та Аграрного фонду.

Дмитро Грищенко, речник МВС в Черкаській області: "В Черкаській області є провадження, відкрите за статтею190, частина 3. Це шахрайство. Передбачають позбавлення від трьох до восьми волі. Наразі проводяться відповідні слідчі дії, більш детальну інформацію отримаємо згодом"

На справедливість розраховують і в Аграрному фонді. Бо ціна питання – 300 мільйонів гривень. Обвинувачена сторона ситуацію наразі коментувати не хоче.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net