Міліціонери закликають черкаських бізнесменів не споювати молодь

Боротьба за тверезість. Міліціонери закликають черкаських бізнесменів не споювати молодь. Адже саме пиятика найчастіше стає передумовою для вчинення ними злочинів. Так, за минулий рік до адмінвідповідальності за розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях правоохоронці притягнули майже 300 неповнолітніх. В області анулювали 14 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Міліціонери вийшли на боротьбу з дитячим алкоголізмом. Останнім часом, кажуть правоохоронці, випадків зловживання неповнолітніми спиртними напоями побільшало. Разом sз тим зросла кількість і недобросовісних підприємців. Рейди, що проводять міліціонери, вражають. У багатьох барах, розважальних закладах s нічних клубах бізнесмени масово продають дітям алкоголь і тютюнові вироби.
Василь Іржавський, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Черкаській області: «Виявляються факти, коли поряд із дорослими сидять неповнолітні. Вони п’ють і курять».
Минулого року в області анулювали 14 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Одним із них виявився заклад, розміщений у центрі Черкас.
Василь Іржавський, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Черкаській області: «Заходиш у заклад, а там дихати немає чим від курива. Ще й дітям продають спиртні напої».
Неповнолітні вживають алкоголь і, як наслідок, стають злочинцями, кажуть у міліції. За розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях правоохоронці притягнули до відповідальності 278 неповнолітніх. У стані сп’яніння діти вчинили 28 злочинів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net