«Метанойя» в Черкасах

«Метанойя» в Черкасах. Змінити світосприйняття черкасців взялася художниця Марина Денисенко. Широкому загалу дівчина презентувала свою персональну виставку «Метанойя». Цей термін означає зміни у сприйнятті фактів та явищ. Подивитися на світ очима художниці завітало чимало черкасців і гостей із інших міст України.

Зануритися у світ кольорів та емоцій могли всі, хто завітав на персональну виставку черкаської художниці Марини Денисенко. Мисткиня презентувала черкаським поціновувачам прекрасного свою першу персональну виставку під назвою «Метанойя». Таку назву художниця обрала невипадково.

Марина Денисенко, художниця: «Цей термін філософський. Надихала моя особистісна практика, це те, що я роблю щодня як у мистецтві, так і у спілкуванні з людьми».

Незвичайна виставка ввібрала в себе кращі роботи художниці за останні два роки. У кожну, запевняє Марина Денисенко, вона вклала не лише частину себе, але і свого світосприйняття.

Марина Денисенко, художниця: «Це перша виставка, дуже бажана й очікувана. Готувалася останні півроку інтенсивно. Роки два я підзбирувала роботи. Я маю основну роботу, а роботу роблю у вечірній час, не слідкую за годинником зазвичай».

Урочисте відкриття виставки креативна художниця «розбавила» нестандартним музичним вкрапленням. Аби гості виставки мали змогу зануритися в її роботи, Марина Денисенко запланувала справжній музичний релакс.

Привітати Марину Денисенко з першою персональною виставкою завітало чимало гостей не лише з Черкас, але й з інших міст України. Подивитися на її роботи завітав і перший вчитель художниці – Володимир Яковець.

Володимир Яковець, учитель художниці: «Вона у школі цікаві роботи видавала вже тоді. Вона виділялася серед усіх уже тоді. Вона незвичайні такі композиції робила, дуже класні, мені подобалося».

Виставкою учениці художник був приємно здивований.

Володимир Яковець, учитель художниці: «Марина робить такі абстрактні роботи, вони всі пов’язані із психологією. Все перекликається в роботах і доповнює один одного. Вони дуже мистецькі та змістовні, в Черкасах таких ніхто не робить. Треба мати дуже тонкий смак».

Радіє успіху доньки й мати художниці – Лариса Денисенко.

Лариса Денисенко, мати художниці: «Небурхливі емоції, лагідні, веселі. Я дуже бажала, щоби вона цього досягла. Вона з дитинства любила малювати, робила це всюди. Ми не думали, що це переросте в щось грандіозне».

Насолодитися незвичайними роботами Марини Денисенко черкасці мають змогу у Краєзнавчому музеї Черкас.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net