Мерія щеплюється

Мерія вакцинується. Першими щепитися проти ГРВІ та грипу прийшов міський голова та привів своїх заступників. Саме зараз, говорять медики, оптимальний час для цієї процедури. Адже традиційно спалах сезонних застудних хвороб припадає на листопад-початок грудня. На вироблення імунітету після вакцинації організму людини необхідно кілька тижнів. Ефект тримається декілька місяців. Показове щеплення міські чиновники роблять уже не вперше. Сподіваються, жителі Черкас візьмуть із них приклад.

Пацієнти 4-ої міської поліклініки спантеличені. У коридорі медичного закладу повно журналістів, фото- та телекамер. А під кабінетом терапевта дивна черга. У ній ті, кого звичайні черкасці звикли бачити лише з екранів телевізорів. Міський голова, його заступники та начальники департаментів міськвиконкому прийшли на вже традиційну процедуру – вакцинуватися від застудних хвороб.
Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров’я МВК: «Ми отримали вже офіційну інформацію про циркуляцію вірусу на території України. Класичне правило медицини: хворобу легше запобігти, ніж лікувати».
Перший у черзі за здоров’ям міський голова. Говорить: для нього з дружиною ця процедура вже багато років є традиційною.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Планували бути з дружиною, але вона прихворіла та перенесли своє щеплення на наступний тиждень».
Сергій Одарич говорить, що завдяки щепленню зимові застуди та грип оминають його сім’ю. Своє здоров’я міський голова береже й іншими відомими засобами.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Я традиційно приймаю контрастний душ. Намагаємося максимально вживати цитрину в цей період».
У черзі на щеплення після міського голови стоять його заступники та інші працівники міськвиконкому. Дехто, як от Микола Кудрявцев, на таку процедуру цьогоріч відважився вперше.
Микола Кудрявцев, керуючий справами виконкому: «Цього року вирішив щепитися. Попросила дружина, бо в нас маленька дитина. Плануємо, що дружина буде щеплюватися».
Така показова турбота про здоров’я, говорять чиновники, ні що інше, як заохочення решти черкасців. Адже сьогодні, запевняють медики, вакцинація є найдієвішим превентивним заходом у боротьбі із ГРВІ та грипом.
Вікторія Пєнова, директор Черкаської міської поліклініки № 4: «Зараз якраз оптимальний період для щеплення. Імунітет виробляється впродовж кількох тижнів і тримається кілька місяців».
Перш за все, наголошує директор поліклініки, вакцинуватися необхідно людям, які перебувають у групі ризику. Передусім, це ті, чия професія пов’язана з постійним контактом із великою кількістю людей. Тим більше, що вакцина коштує в межах ста гривень, а от лікування грипу обійдеться значно дорожче.
Вікторія Пєнова, директор Черкаської міської поліклініки № 4: «Сама вакцинація безкоштовна. Будь-хто може звернутися в медичний заклад за місцем проживання, отримати консультацію та, якщо немає протипоказань, щепитися».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net