Мер звітує

Мер пішов до людей. У Черкасах стартував звітний марафон міського голови Сергія Одарича перед громадою. Нагадаємо, таку традицію він започаткував відразу, як очолив мерію. На відміну від попереднього результативного року, 2009 Сергій Одарич назвав роком виживання. Криза завдала нищівного удару по міській скарбниці. Відтак від браку фінансування страждали всі галузі без винятку. Про невдачі та досягнення міської влади у 2009 – у сюжеті далі.

Зустріч із жителями мікрорайону «Привокзальний» – перша із запланованих чотирнадцятьох. Спершу міський голова подякував присутнім за те, що відгукнулися на запрошення мерії. Потому перейшов до звіту. 2009-й Сергій Одарич назвав роком виживання.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Рік починався з того, що нас уряд радісно повідомив, що на зарплату вчителям, лікарям він може забезпечити 9 місяців. А 3 місяці, як хочете – так і живіть».
Та в мерії все ж знайшла вихід. Тугіше затягнув паски колектив міськвиконкому, економили на чому могли – і таки досягли свого. Бюджетники завершили минулий рік без заборгованості із зарплати. Вистачило коштів і на фінансування медицини та освіти.
А найбільше від браку фінансування у 2009 потерпало житлово-комунальне господарство. Хоча й тут міські керманичі знайшли спосіб зекономити. Замість семи РЕУ утворили три служби утримання будинку.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Це нам дало змогу

заощадити з 1 січня 300 тис. грн. на заробітній платі зайвих директорів, управлінців, бухгалтерів, персональних водіїв начальників РЕУ».
Зекономлені кошти Сергій Одарич обіцяє витрачати на освітлення вулиць та дитячі майданчики. Останніх у 2009 встановили чотирнадцять. Окрім того, попри тотальну економію, комунальники відремонтували 340 під’їздів та 12 дахів.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Якщо у попередні роки в середньому капітально ремонтували близько 25-30 ліфтів, то минулого року – 173 ліфти».
Ще однією минулорічною перемогою міської влади Сергій Одарич вважає реформу проведення гідравлічних випробувань.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Ми відпрацювали нову схему проведення гідравлічних випробувань, відключали окремі мікрорайони. Завдяки цьому 343 дні гаряча вода була в оселях жителів».
Вислухавши звіт про досягнення, городяни взялися критикувати мера за недопрацювання. Здебільшого скаржилися на роботу комунальників. А це -розбиті дороги, темні та неприбрані вулиці, діряві дахи у будинках.
Мер всі скарги «взяв на олівець» і пообіцяв вирішити проблеми. Щоправда, якщо на ці потреби вистачить коштів у бюджеті.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут