Мельник не розуміє, в чому його звинувачують правоохоронці (ВІДЕО)

Соснівський райсуд не відсторонив директора КП "ЧЕЛУАШ", батьківщинівця Олексія Мельника від займаної посади. Про це клопотала прокуратура на час слідства. Там це рішення суду оскаржуватимуть.

Нагадаю, Олексій Мельник фігурує у кримінальній справі. За даними слідства, у 2018 році для виконання робіт із нанесення дорожньої розмітки в Черкасах він залучив дві підконтрольні компанії. Сторони уклали низку договорів на загальну суму майже 10 мільйонів гривень. У результаті внесення до актів виконаних робіт завідомо недостовірних відомостей щодо обсягів і вартості робіт було привласнено майже 900 тисяч гривень.

Сам Олексій Мельник у коментарі журналістам заявив, що не розуміє суть порушень. Мовляв, спілкувався навіть зі спеціалістами, які теж не змогли нічого прояснити.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net