Мати-героїня: 10+2

Одна дитина добре, а 12 – ще краще. Так вирішили у сім’ї Анжели та Олександра Кулі з села Демки Драбівського району. Нещодавно матір десятьох дітей народила ще й двійняток. Дівчатка почуваються добре та вже отримали імена: Наталя та Ангеліна. Привітали новонароджених ще й компактною коляскою для двох немовлят. До речі, сімей, де є 10 та більше дітей, у області всього вісім. Щасливе подружжя зізнається: щодо подальшого розширення сім’ї вони теж не проти.

За хвилину двійко дівчат принесуть щасливому батькові. Той притискає до себе квіти – і знервується, як вперше. Олександр впевнений: у сім’ї має бути стільки дітей, скільки Бог дасть.
Олександр, батько: «Я знав, що у мене буде багато діти».
Поки чекають породіллю, лікарі заохочують молодих журналісток наслідувати приклад Анжели й цитують розумні плакати.
Ось і урочиста мить. Мама-героїня сором’язливо бере квіти та свідоцтво на нову коляску для двійнят. Подвійна радість – в сім’ї вперше. Раніше двійнята народжувалися лише у пращурів сім”ї чоловіка. Тож, нині у цій сім”ї вже не десять, а дванадцятеро дітей.
Віталій Коваль, начальник управління у справах молоді та спорту ОДА: «Я звзнаюсь, теж молодий тато, знаю, що таке маленькі діти, але щоб стільки!».
Подружжя радіє привітанням. Хоча зізнається: поставити на ноги таку родину – не легко. Тим паче постійної роботи у селі – не знайти. Утім,

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут