Машина стоїть – гроші капають

Відзавтра черкащанам, які полюбляють резервувати собі місце на парковці, доведеться платити за комфорт. Раніше блокувальні пристрої були взагалі нелегітимними. Утім, міська влада вирішила їх узаконити. На сьогодні у Черкасах біля магазинів, торговельних центрів та інших закладів встановлено близько ста блокувальних пристроїв. Чи збираються власники їх узаконювати – дивіться у сюжеті далі.

На нещодавній сесії депутати вирішили узаконити блокувальні пристрої. Справа в тому, що раніше люди ставили їх, де тільки заманеться, Окрім того, додаткові надходження міському бюджету не завадять.
За словами начальника управління вуличної інфраструктури, узаконення блокувальних пристроїв дозволить зробити добросовіснішим ставлення жителів міста до своїх броньованих місць. Мовляв, часто людина і сама стоянкою не користується, і іншим не дозволяє це робити.
Тепер резервувати місце на парковці зможуть лише водії, які уклали договір із міськвиконкомом. Коштуватиме такий комфорт для них – 10 гривень у день за місце.
Олексій Леонов, начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку МВК: «Є заявки, починаючи від 1-2 місць до 10-12. Найбільше скупчення пристроїв і заявок на вулиці Гоголя – від вул. Леніна до вул. Смілянської».
Міські очільники вже навіть визначили, на що витрачатимуть кошти від бронювання стоянки.

Олексій Леонов, начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку МВК: «Кошти від блокувальних пристроїв будуть направлені на благоустрій території. А також для того, щоб зробити нові місця парковки».
Відзавтра працівники Департаменту муніципальної інспекції розпочнуть боротьбу з тими, хто проігнорував пропозицію узаконити свій бронювальний пристрій.
Олексій Леонов, начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку МВК: «В кого не буде дозволу, на жаль, пристрої будуть демонтовані. Ми попередили всіх власників, об’їхали по місту».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net