Марафет по-черкаськи

Комітети самоорганізації населення наводять лад у місті. Почали з дерев. Ще у вересні мер міста запропонував головам органів самоорганізації населення упорядкувати у своїх мікрорайонах зелені насадження: підрізати, де потрібно, гілки, почистити узбіччя пішохідних доріжок, прибрати сміття на подвір’ях і поблизу домівок. На все про все – місяць. Чи виконують комітети самоорганізації населення настанови міського голови перевіряли кореспонденти ВІККА-НОВИН.

У мікрорайоні «Яблуневий» зрання кипить робота. Жителі пораються біля будинків, а біля дороги – справжній деревопад.
Це на вулиці Нечуя-Левицького обрізають аварійні дерева. Таких тут чимало. Мікрорайон старий, а до зелених насаджень у комунальних служб руки донині ніяк не доходили.
Олена Шубіна, голова комітету самоорганізації населення м-ну № 12: «Деревина впала і повністю завалила дах. Люди намагалися самі впоратися з проблемою, але ми хочемо попередити такі випадки».
Утім, без спецтехніки тут не обійдешся. Тому голова ОСН цього мікрорайону покликала на допомогу «Дирекцію парків». Організація не лише техніку надала, а й працівників.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Ми хочемо так привчити, щоб влада разом з жителями свого мікрорайону наводила лад, наводили порядок в своєму мікрорайоні».
Внести свою лепту у благоустрій рідного міста черкащан ще у вересні

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут