Мандрівка для вчителів

У столицю за культурою. Віднині вчителі зі всієї України мають змогу ознайомитися з Києвом. Причому ці поїздки безкоштовні. Вчителі мають нести знання, постійно підвищувати свій професіоналізм і розширювати власний світогляд. У цьому переконаний автор проекту, народний депутат України Богдан Губський. Освітяни з Черкащини стали першими гостями столиці. Вони поділилися враженнями від побаченого з нашими кореспондентами.

Подорож до столиці. Відтепер учителі з далекої глибинки мають змогу безкоштовно відвідати Київ. Таку культурологічну програму розпочав народний депутат України Богдан Губський. Першими стали вчителі з Черкащини. Вони не лише ознайомилися з культурними пам’ятками столиці, а й доторкнулися до театрального мистецтва.
Богдан Губський, народний депутат України: «Я, як народний депутат, почав культурологічну програму для вчителів і працівників навчальних закладів Драбівського, Чорнобаївського, Канівського районів. Учителі зможуть відвідати пам’ятки культури Києва. Важливою складовою буде відвідування вчителями також вистав у наших театрах, тому що наше театральне мистецтво зароджувалося більш аніж два сторіччя тому».
Знайомство з Києвом розпочалося з його серця. Софіївська площа, Михайлівський собор, Києво-Печерська лавра, Майдан Незалежності та Хрещатик. Учителі відвідали і драматичний театр імені Лесі Українки. Побувати на виставі сільським вчителям удається не часто. Тож від поїздки залишилося багато приємних вражень. Учителі з Черкащини зізнаються: цей подарунок – не перший.

Любов Петлюшенко, директор Білоусівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – ліцей»: «Ми приїхали з далекої глибинки – з Драбівського району. Дуже раді, тому що тільки що долучилися до мистецтва, нам показали цікаву виставу в драматичному театрі імені Лесі України».
Людмила Чернова, директор Драбово-пристанційної школи: «Ми знаємо, що ще 10 років тому він приїхав на нашу землю, презентував клас із комп’ютерною технікою. У цьому році він знов відвідав нашу школу, де презентував мультимедійний комплекс. Сьогодні ми в Києві теж на запрошення народного депутата. Ми вдячні, що є такі депутати, які не забувають і дають нам можливість відвідати столицю».
На цьому вирішили не зупинятися. Народний депутат обіцяє розпочати пошук талановитих дітей, які отримають можливість навчатись у найкращих навчальних закладах країни. Адже часто обдаровані діти з сільської місцевості не мають змоги показати свій талант.
Богдан Губський, народний депутат України: «Я буду продовжувати шукати талановитих дітей разом із вчителями, будуть проведені конкурси, щоб знайти їх, створимо творчу комісію, яка це робитиме. Мій фонд буде оплачувати навчання в найкращих закладах країни».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net