Маленькі полісмени заступили на службу в Черкасах (ВІДЕО)

Замість грамот та форми – погони та присяга. Так у 25-ій черкаській школі готують майбутніх поліцейських. У закладі вже другий рік діє спеціальний кадетський корпус. Його завдання – виховання майбутніх правоохоронців. Із малечею у кашкетах спілкувалася Вікторія Хамаза.

Так патріотично починається ранок у 25-ій черкаській школі. На імпровізованому плацу – майбутні кадети. Від малого до великого – всі готуються до першої у житті присяги.

Свої перші погони отримують 140 учнів. Серед них –15-річна Аріна та 7-річний Едуард. Освоювати курсантський промисел брат із сестрою взялися лише цьогоріч. Бо твердо вирішили – у майбутньому стануть поліцейськими.

Аріна Кашуба, курсант: "Тут можна спробувати себе у ролі поліцейської і вирішувати різні питання. Це дуже дає великий поштовх уперед. Це гордість, тому що я вперше у житті отримала курсантські пагони і дала присягу".

Едуард Кашуба, курсант: "Щоб захищати Батьківщину. Буду гарно займатися і не "тріпати" нерви".

Радіє кадетському званню й 7-річна Софія. До незвичайного класу її віддала мама, як тільки дізналася про створення нової поліції. Відтоді і сама Софійка закохалася у цю професію. Перші у житті погони доповнює обіцянкою.

Софія, курсант: "Я люблю бути курсантом, хочу стати поліцейським. Не порушувати правила, виконувати шкільні доручення, бути чесним, хоробрим".

Поява класів на зразок цього значно скоротила кількість дитячих злочинів, констатують поліцейські. І вже мають плани на майбутніх правоохоронців.

Юлія Суденко, капітан поліції: "Ми будемо надіятися на те, що це в майбутньому буде наша зміна. Головне – щоб діти уявляли та розуміли, що таке Конституція України, наскільки це важливо у нашому житті".

У Черкасах класів на зразок цього немає. Майбутніх поліцейських тут виховують за спеціальною програмою, каже директор школи. Її освітяни розробили самотужки. Аби змалку виховувати майбутню зміну правоохоронців.

Ольга Кочмар, директор ЗОШ №25: "Для того, щоб там працювали гарні, досвідчені, виховані, мудрі поліцейські, ми і виховуємо таких діток із першого класу. Сама форма вже організовує. І носити пагони – це почесно, це стимулює до гарного навчання".

Нині у 25-ій школі одразу шість класів освоюють нову кадетську програму. Її ефективність освітяни підтверджують неабиякими успіхами своїх учнів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах маленькі військові заступили на "службу".

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут