Майстер-клас із оригамі

Східне мистецтво в Черкасах. Майстер-клас із оригамі проводили керівники гуртків на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Їхніми учнями були не діти, а колеги з усієї області. У вмілих руках майстра аркуш паперу за годину-дві перетворюється на справжній витвір мистецтва. Основи оригамі вивчала й Наталя Кириленко.

Поки що це звичайні аркуші паперу. Утім уже за годину-дві вони перетворяться на справжній витвір мистецтва. Під час майстер-класу керівники гуртків Черкащини створювали флексогани.
Тетяна Бойко, керівник гуртка оригамі: «Флексогани – це такі цікаві кубики. Ось, наприклад, феєрверк. Його складають із одного паперу без використання клею».
Аби виготовити таку іграшку-трансформер, необхідно запастися різнокольоровим папером, натхненням і бажанням. А головне – творити оригамі треба з гарним настроєм.
Тетяна Бойко, керівник гуртка оригамі: «Японці вірять: якщо в поганому настрої виготовити фігурку з паперу, то її треба викидати, тому що вона може принести людині зле».
Для того, щоб скласти фігурку, потрібні певні навички роботи з папером. А ще – важливу роль відіграє фантазія. Наявність цих двох компонентів і допомагає створювати оригамі. В цьому переконалися і керівники гуртків Черкащини.

Олена Корсун, керівник гуртка оригамі: «Ми зустрічаємося раз на рік. Це обмін досвідом. Дивимося, які вироби роблять наші діти. Завжди очікуємо цю виставку, щоб приїхати та показати свої здобутки та подивитися на здобутки інших, щоб не бути законсервованим у себе в місті».
Паперова творчість – це не просто краса, а й користь. Науковці довели: захоплення оригамі підвищує діяльність правої півкулі мозку, стабілізує психоемоційний стан, покращує рухливість рук і моторику пальців.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net