Майбутнє Черкас – в логістиці та туризмі

Цілісне бачення розвитку краю – основа роботи посадовця. У цьому на власному досвіді переконався міський голова Сергій Одарич. На його думку, узагальнене уявлення про вирішення проблем міста чи регіону визначає рівень успішності влади. Саме цьому мер міста присвятив значну частину своєї розповіді під час зустрічі зі студентами-магістрами Черкаського національного університету.

Майбутнім державним службовцям міський керманич годину розповідав про роботу посадовця. Визначним у ній є поняття «бачення» – цілісного уявлення про вирішення проблем міста. Саме воно, на думку Сергія Одарича, є запорукою успіху. Такий стиль діяльності він порівняв зі складанням пазлів.
Сергій Одарич, міський голова: «Якщо ви картинку бачите, ви можете одночасно її складати в кількох місцях, адже у вас є зразок – цілісна картинка. А уявіть, якщо його немає. Ви складатимете пазли значно довше».
Крім того, очільник міста наголосив на важливості розгляду питань з погляду споживача. В цьому контексті він згадав про ставлення до фінансування шкіл, гуртків та дитячих установ. Правильне розуміння цього процесу – не утримання самих закладів, а капіталовкладення в дітей та їхній розвиток. Натомість, на думку Сергія Олеговича, розуміння галузі житлово-комунального господарства залишається спотвореним. Утримання будинків з приватизованими квартирами повинно бути турботою не міської влади, а самих мешканців, – вважає мер. Стереотипне мислення управлінців заважає працювати ефективно, тож мер сподівається на нове покоління службовців.
Сергій Одарич, міський голова: «Я сподіваюся, що ваші свіжі голови і погляди з приходом на державну службу зможуть змінити бачення».
Щодо власного бачення розвитку міста, міський голова бачить його в наступних галузях – логістика та туризм.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net