Майборода проти

Своє бачення результатів останньої сесії обласної ради висловила на прес-конференції депутат Любов Майборода. Створення нової коаліції в обласній раді вона оцінила як прагнення депутатської більшості зберегти корупційний альянс, якій діє на терені Черкащини з попередніх років і є основною причиною соціального й економічного занепаду області. Також пані Майборода прокоментувала розподіл депутатами обласної ради бюджетних коштів. Детальніше – у сюжеті далі.

Такою, що не має права на існування, назвала Любов Майборода нову депутатську коаліцію в обласній раді. Сама Майборода до нового утворення не увійшла. На скликаній прес-конференції депутатка заявила: створені таким чином коаліції не ведуть ні до ефективної влади, ні до дієвої опозиції і Черкащина продовжує залишатися в комуністичному болоті.
Любов Майборода, депутат обласної ради: «Я вважаю, що входження в новостворену коаліцію «За майбутнє Черкащини» фракції «Наша Україна» в повному складі та кількох депутатів від БЮТ – це є безпринципний вчинок, який я розцінюю як зраду інтересів виборців».
Коментуючи розподіл бюджетних коштів, пані Майборода засудила спрямування 56 мільйонів гривень на два довгобуди – Канівський заповідник та обласну дитячу лікарню. Вона назвала це черговим відмиванням бюджетних коштів.

Любов Майборода, депутат обласної ради: «Я хочу вам сказати, що це астрономічна і шалена сума, це в десятки, в сотні разів більше, ніж на ремонти всіх шкіл, лікарень, які є в Черкаській області».
Розповіла Майборода також про те, які її пропозиції щодо внесення змін до обласного бюджету були підтримані, а які – ні. Своїм досягненням вона вважає зняття близько півмільйона гривень з фінансування таких програм, як профілактика злочинності, забезпечення пожежної безпеки та розвитку книговидавничої справи. Адже це повинно фінансуватися з державного бюджету. Утім, зменшити на шістсот тисяч гривень фінансування АТП обласної ради та на півмільйона фінансування висвітлення діяльності влади у ЗМІ Майбороді знову не вдалося.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net