Люди в білих халатах

Медичні працівники відзначають своє професійне свято. Кожен робочий день людей у білих халатах благословенний сотнями людських подяк. Нині в області 239 медичних закладів. Охороні здоров’я матері та дитини приділяють найбільше уваги. Хворіють люди часто, роботи в лікарів багато.

Маленькій Мар’яні десять місяців. Вона тільки починає знайомство зі світом. Її братові шість років. Він уже збирається до школи. Своєю появою на світ ці діти завдячують не лише своїм батькам. У них шанс на життя з’явився завдяки лікарям.
Світлана Пироженко, мати двох дітей: «У нас чотири роки не було дітей, і от ми звернулися до завідувача гінекологічного відділення Обласної лікарні Чередніченка Володимира Ілліча. Він дав надію, що ми зможемо мати дітей».
Володимир Чередніченко – заслужений лікар, який присвятив себе здоров’ю жінок. Працює давно. Все його життя – безкінечна робота. За трудову діяльність провів незчисленну кількість оглядів та консультацій. Близько п’яти тисяч складних операцій та приблизно стільки ж пологів. Головний лікар гінекологічного відділення знає не лише історії хвороб своїх пацієнтів, а й пам’ятає кожного на ім’я. Заходить до палати. Вдячні погляди жінок – чекають оптимістичного прогнозу.
Володимир Ілліч вважає, що вже можна зробити певні підсумки життя та роботи. За свої успіхи та досягнення дякує всьому колективу. І, як

кожна велика людина, має своїх послідовників
Володимир Чередниченко, завідувач гінекологічного відділення Обласної лікарні: «Найбільше надбання за ці роки – це мої учні, які роблять гарні кроки в своєму житті. Це лікарі високої кваліфікації. В деяких питаннях я до них звертаюся по допомогу. Вони мені з радістю допомагають».
Колектив відділення працює, як злагоджений механізм.
Марина Пікуль, лікар акушер-гінеколог: «Це дуже чуйна, добра людина і працювати з ним дуже легко. І основна його риса, яка мене дуже вражає, він ніколи не зупиняється на досягнутому. Він завжди йде вперед».
Учора Володимир Чередніченко святкував своє День народження – 65 років. Сам лікар вважає, що невипадково народився в День медичного працівника. Сам Бог велів йому лікувати людей .Іменинник говорить, що відчуває в собі ще багато сил та ще більше має планів. А найкращий подарунок для себе вже давно омріяв.
Володимир Чередниченко, завідувач гінекологічного відділення Обласної лікарні: «Щоб вони були здорові і роботи було б зовсім мало. Це був би найкращий подарунок – щоб я залишивсь без роботи».

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут