«Луначарку» активно прихорошують місцеві жителі

Найактивніші представники громади покращують благоустрій у мікрорайоні «Луначарський». Повністю перевтілили прибудинкову територію по Ярослава Галана, 7. Гроші на ремонт просили в міста. Але до роботи люди бралися власноруч. У планах комітету самоорганізації населення ще низка неблагоустроєних об’єктів, зокрема приміщення ініціативної групи. От тільки кошти на це із міської скарбниці спрямовувати не поспішають.

Благоустрій руками черкасців. Комітет самоорганізації населення «Луначарки» власноруч взявся за облаштування мікрорайону.

Григорій Шевченко, мешканець будинку по вул. Я. Галана, 7: «Років 15-20 тут точно одне болото було. Тут пройти не можна було. Ще відтоді, як тут ремонт робили, то так розриті ями і полишали»

Нині ж побіля будинку по Ярослава Галана, 7 справжня ідилія. Тут і в темну пору буде безпечніше, і по світлому є, на що подивитися.

Григорій Шевченко, мешканець будинку по вул. Я. Галана, 7: «Біля будинку ми зробили тротуарну доріжку. Мешканці будинку зібралися і власноруч переносили плити. СУБ привіз пісок, трактором розгорнули, а решту робили ми самі».

Окрім тротуару, тут осколом встелили двір, поміняли люки, поклали бордюри, врятували клумби та провели освітлення до спортивного майданчика. Однак у комітеті самоорганізації населення кажуть: вони не можуть геть усе робити власноруч. Ініціативним групам необхідна допомога. У мікрорайоні «Луначарський» орган самоорганізації населення не має навіть повноцінного приміщення. А ось такий вигляд мають гуртки для дітей. Грошей на їхнє відкриття комітет у влади ніяк не випросить.

Надія Медеведенко, секретар КСН «Луначарський»: «У цьому кабінеті ми приймаємо людей, видаємо довідки, видаємо різні документи за потребами жителів мікрорайону, характеристики, акти, опитування сусідів. Оце у таких умовах мізерних нам доводиться приймати людей. А також тут ми раз у два місяці проводимо засідання комітету. Це 11 осіб. Коли збирається така кількість людей, фізично розміститися ми тут не можемо».

Руслан Зоря, голова КСН «Луначарський»: «Неодноразово ми зверталися до нинішнього керівництва. Особисто я звертався до пана Білоусова, Євмини. Ніхто не відмовився, сказали, що зроблять».

Але до грошової допомоги чи будь-якого іншого зацікавлення проблемою у влади руки поки так і не дійшли.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net