Ловись рибка – велика й маленька!

Черкаський рибалка Валерій Грушко у складі екіпажу «Глобус» здобув перемогу на третьому відкритому кубку Білої Церкви з вилову хижої риби. На окуня, щуку, судака та сома рибалки полювали в акваторії Кременчуцького водосховища в районі села Сокирне впродовж двох днів.

Для вилову риби учасники змагань, що прибули з різних регіонів України, використовували спеціально обладнані човни та спінінги.
Місце для проведення чемпіонату поблизу села Сокирне організатори змагань обрали не випадково. За словами головного судді ІІІ відкритого кубку, черкаська земля ідеальна для проведення риболовецьких змагань.
Броніслав Гренаденко, головний суддя ІІІ відкритого Кубку Білої Церкви з вилову хижої риби: «Удобные съезды для лодок, красивые виды, хорошая речка и хищная рыба, на которую охотятся наши рыбаки».
Девіз цьогорічних змагань «Спіймав – відпусти». У такий спосіб рибалки хочуть довести, що вони не браконьєри, а спортсмени.
Ігор Богданець, голова риболовецького клубу «Юр’ївська Рось»: «Це міжнародний стандарт, він працює в усьому світі. Тим паче тут зібралися професійні рибалки, і уявіть, щоб усі сто рибалок тут два дні товкли рибу у мішки, то яка ж ми тоді громадська організація. Ми за зразок взяли «спіймав – відпусти» і будемо так робити і на зимових змаганнях, і на усіх інших».

Екіпаж Купрацевич-Хоминський після дводенного плавання нарешті пристав до берега. Чималим уловом за підсумками другого дня змагань рибалки похвалитися не можуть, однак загалом участю у чемпіонаті чоловіки задоволені.
Валерій Купрацевич, рибалка, м. Біла Церква: «У нас улов сегодня – одна штучка, не было сегодня, слабенько».
Юрій Хоминський, рибалка, м. Біла Церква: «Был клев с утра, что вчера, что сегодня».
Капітан човна Юрій Олександрович рибалить вже близько 45-ти років. У подібних змаганнях, з огляду на професійний рибальський стаж, чоловік бере участь не вперше.
Юрій Хоминський, рибалка, м Біла Церква: «Я їздив на різні всеукраїнські чемпіонати, на змагання від журналу «Риболов». І ось нарешті і на рідні потрапив – змагання білоцерківські».
Тим часом учасники чемпіонату продовжують прибувати до берега. Трофеї рибалок відрізняються переважно кількісно.
Руслан Ісовський, рибалка, м. Біла Церква: «Сьогодні одну, а вчора сім впіймав».
Юрій Пилипенко, рибалка, м. Біла Церква: «Улов – 4 хвости, але, я думаю, найбільші».
Переможців змагань визначають одразу у кількох номінаціях: «Найбільша щука», «Найбільший окунь», «Найбільший судак», «Перша виловлена риба» та «Найбільша кількість хвостів».

Підрахунки суддійська колегія веде ретельно, адже на вагу золота – кожний грам.
Підрахунки завершено, переможців – визначено. Бронзу із загальною вагою улову 15 кілограмів здобув черкаський екіпаж «Спортландія». Друге місце з уловом 16 кілограмів посів екіпаж із Черкас «Шериф». Перемогу здобули білоцерківець Дмитро Лемеш та черкащанин Валерій Глушко.

Спільними зусиллями рибалки наловили більше 20 кілограмів хижої риби.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут