додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Ліворукість не вада? Чому не можна перевчати шульг (ВІДЕО)

Ліворукість не вада? Чому не можна перевчати шульг (ВІДЕО)

0

YouTube video player

Чи чули ви жахливі історії, як шульг вчили писати правою рукою? Донедавна ліворукість вважали вадою, однак тепер ознакою творчої натури, і, навіть, запровадили міжнародне свято.

Психологиня Любов – амбідекстр, тобто однаково добре володіє обома руками. Переважно вона користується правою, але ліворукість їй передалась від мами-шульги. Любов розповідає, що на той час це було проблемою, адже всі знаряддя праці, побутові предмети були розраховані лише на праворуких людей. Як наслідок – дітей ще з дитинства перевчивали, а заразом і травмували.

В сучасній школі така тенденція зникла. Ольга Михайлівна уже 15 років працює з початківцями, і ліворукість як вада – для неї абсурд.

Жінка помітила, що правописні здібності у праворуких та ліворуких – відрізняються.

Під час навчального процесу Ольга Михайлівна намагається це враховувати. Зазвичай  садить шульг для їх зручності за ліву частину парти, або ж із такою ж  самою дитиною. Та особливо уважна до їх поведінки.

Чому ліворукі люди більш чутливі, нам розповіла невропатолог. У них домінує права півкуля головного мозку, що відповідає за обробку невербальної інформації –  звуків, знаків, малюнків. Це люди творчі, а тому примхливі.

Однак фахівці одностайні, що переучувати та виправляти дітей-шульг не потрібно, та й абсолютно марно. Ці процеси закладаються глибоко в мозку, і під час діяльності ліва рука все одно буде домінантною. Тим паче, що зараз приладдя для шульг можна легко знайти в магазині канцелярії, що й радять батькам ліворукої малечі. Але виконуючи спеціальні вправи на моторику рук, можна розвивати обидві півкулі головного мозку, а отже і мислення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version