«Ліві» відсвяткували Першотравень

Першого травня кілька сотень черкаських представників лівих політичних сил взяли участь у традиційних заходах, присвячених Міжнародному дню солідарності трудящих. Спочатку учасники акції здійснили урочисту ходу головною вулицею міста: від площі Богдана Хмельницького до Соборної, потім – влаштували мітинг. З портретами вождя пролетаріату, з червоними стягами компартії у руках, мітингувальники закликали усіх працівників міста та області об’єднатися в боротьбі за свої права, а також стати на шлях соціалістичного розвитку.

Першого травня з 9 ранку центральна вулиця Черкас стала пішохідною. Кілька сотень прибічників лівих політичних сил по-своєму святкували Першотравень. Колоною пройшли парадом від площі Богдана Хмельницького до Соборної.
Усе, як завжди: червоні прапори компартії, транспаранти, портрети Володимира Леніна, звуки оркестру і першотравневі гасла з грамофону.
На центральній площі міста на час проведення акції був встановлений бюст Володимира Леніна. До нього учасники параду поклали квіти. Після вшанування вождя пролетаріату розпочався мітинг. Серед промовців: ветерани, діти війни, активісти, депутати та місцевий осередок компартії.
Іван Костогриз, секретар обласного комітету КПУ: «Праздник 1 мая насчитывает уже несколько столетий. Его живучесть объясняется очень простым обстоятельством: идея справедливости неистребима».

Георгій Шалєєв, депутат Черкаської міської ради: «Разрешите мне в этот прекрасный, солнечный день пожелать Вам крепкого здоровья и мужества в борьбе за свои социалистические права».
Учасники мітингу проголосили цілу низку соціально-економічних вимог. Закликали: «Прибрати капіталістичний режим!» та «Надати суспільству соціалізм!». Для багатьох присутніх Першотравень, як і раніше, одне з головних свят. Вони не приховують свого смутку за радянським минулим.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут