Літні табори відпочинку відкриті

Близько 1000 таборів відпочинку та оздоровлення працюватимуть в області цього літа. За три місяці літніх канікул в оздоровчих закладах регіону, за попередніми підрахунками, відпочине близько 55 тисяч дітей. Усі вони будуть забезпечені належними побутовими умовами та харчуванням. Окрім того, на маленьких відпочивальників чекає потужна програма оздоровлення та розваг.

Минулого тижня за кошти міського бюджету відпочивати та оздоровлюватися у село Рибаківка Миколаївської області поїхали категорійні діти. На березі моря дітлахи проведуть 21 день.
Урочиста лінійка з нагоди відкриття «літнього сезону – 2010» днями відбулася і в санаторно-оздоровчому таборі «Мрія». Тут традиційно відпочивають діти працівників освіти області. По 100 осіб у чотири зміни.
У «Мрії» для маленьких відпочивальників діє лікувальне відділення. Їх консультують найкращі педіатри, терапевти, стоматологи, фізіотерапевти, масажисти та інші медфахівці.
Частина дітлахів цьогоріч у санаторно-оздоровчому таборі вперше. Однак сподіваються діти, не в останнє. За ті кілька днів, що вони вже провели у «Мрії», маленькі черкасці встигли оцінити комфортні умови перебування в таборі та знайшли собі нових друзів.
13-річна Віка родом із Валяви Городищенського району. У таборі відпочиває вже другий рік поспіль. Говорить, що «Мрію» ні на яке море не проміняє.

На урочисту лінійку – на гостину до дітлахів – завітав губернатор Черкащини Сергій Тулуб. Пов’язуючи жовто-блакитні краватки юним «мрійникам», очільник регіону пригадав своє піонерське дитинство. Потому губернатор оцінив умови проживання дітей, матеріально-технічну базу табору та поспілкувався з педагогічним колективом закладу.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Я побачив, в яких умовах вони живуть, що їдять, відпочивають, що за програма в них тут підготовлена. Я задоволений тим, що я тут побачив. Я думаю, що дітки наберуться тут сил і нових знань і вже відпочилі та підготовані прийдуть до шкіл у новому навчальному році».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net