Літературний вундеркінд!

Українською, англійською, німецькою – цими трьома мовами 15-річна черкащанка не лише вільно володіє, а й навіть пише вірші. Валентина Білокриницька, вихованка 31-ї міської гімназії, свій перший вірш написала у 8 років, сьогодні у її творчому доробку близько 40 творів. Дівчина – лауреат та переможець багатьох обласних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад. А перемога у відбірковому турі в рамках проекту «Школи-партнери майбутнього» дала Валі шанс побувати у Німеччині. Хто вони сучасні діти-індиго – дізнаєтесь з наступного сюжету.

Ще один шкільний день, ще один урок хімії. Десятикласники фіксують нові формули – сполуки сірки та кисню. За першою партою – звичайна учениця – 15-річна Валентина Білокриницька. Утім, звичайна Валя лише на перший погляд. Вона і в житті – завжди перша. Дівчина – переможниця багатьох регіональних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Хоча хімію Валя не дуже любить. Її пристрасть – рідна мова та література.
Знайти таку зірочку серед понад тисячі дітей гімназії Аліні Петрівні було нелегко. Вчитель зізнається: розвинути талант допоміг особливий психологічний підхід до дівчини.
Аліна Снєт, вчитель української мови та літератури гімназії № 31: «Той ключик – він віднайшовся. З 5-го класу ми в такому тандемі працюємо, намагаємося розкриватися багатосторонньо не тільки з української мови, а й з англійської мови та математики у нас досягнення».

Василь Пивоваров, директор гімназії № 31: «Ми намагаємося надати якнайширші можливості для того, щоб діти розвивали свої творчі здібності. Це наше головне завданні – допомогти».
А головне: Валя пише вірші одразу трьома мовами. Українською, англійською та німецькою. Перший твір дівчина написала ще у вісім років.
Улюблена мова для творчості – рідна. Іноземні вірші Валя вголос не озвучує.
А ще Валя – гарний товариш, – зізнається найкраща подруга.
Дарина Радько, подруга: «Ніколи не було такого, щоб їй не хотілося писати. Навіть на уроці може щось створити. Потім показує мені, я намагаюся щось прокоментувати. Вона просто молодець!».
Найбільше досягнення Валі – перемога у іноземному проекті та поїздка в Німеччину. Школярка мріє ще раз побувати у цій країні. Її дуже вразила німецька демократія.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут